0236 613 37 03 Nihat Danışman Mah. Bağlar Cad. No:14 / A Soma Manisa 09:00 – 18:00
IMG-LOGO
Ana Sayfa / Kurumsal / Hakkımızda

HAKKIMIZDA

"1989'dan bu güne çeyrek asırlık tecrübe..." ​ile hizmet vermeye devam eden ÖZEL SOMA FEN SÜRÜCÜ KURSU, ilçemiz Soma'da faaliyette bulunan ilk sürücü kursu olma özelliğine sahiptir.

A1 Sınıfı (125 CC'ye kadar Motosiklet),

A2 Sınıfı (35' KW'ya kadar Motosiklet),

B Sınıfı (Otomobil),

C Sınıfı (Kamyon ve Çekici),

CE Sınıfı (Römork takmış Kamyon ve Çekici),

D Sınıfı (Otobüs) türlerinde sürücü eğitimlerinin verildiği kursumuzda, bu güne kadar yaklaşık 30.000 kişiye, sürücü belgesi alma mutluluğunu yaşatmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Sürekli olarak yenilediğimiz son model araçlarımız, teknolojik araç ve gereçler ile donatılmış dersliklerimiz; Bilgi, beceri ve başarılarıyla kendilerini ispatlamış, halkımızca alanında tanınan, bilinen ve tercih edilen, uzun yıllara dayalı tecrübeye sahip eğitim kadromuz ile birlikte, bizleri tercih eden birbirinden değerli kursiyerlerimize en iyi hizmeti verebilmek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Bu anlamda;

AMACIMIZ; Pratik, kaliteli ve akılda kalıcı bir eğitim ile kursiyerlerimize hem girecekleri teorik ve direksiyon sınavlarında başarılı olmalarını sağlamak, hem de bir ömür trafikte aynı bilgi ve bilinçle hareket etmelerini sağlamaktır.

HEDEFİMİZ; Sürücü eğitiminin kalitesinden asla taviz vermeden, fiyatta rekabet yerine, eğitimde ve başarıda rekabeti amaçlayan ve bu anlamda kursiyer memnuniyetini önemseyen politikamızdan asla taviz vermeden, sürücü eğitimi konusunda bölgemizin ismi markalaşmış kurumlarından biri olma özelliğimizi korumaktır.

MİSYONUMUZ; Ülkemiz sürücü eğitiminin kalitesini artırılması; Trafik ve sürücülük konusunda gerekli ve yeterli bilgi, tecrübe, adap ve ahlâka sahip sürücülerin yetiştirilmesi için gerekli katkıyı sunarak, ülkemize, şehrimize ve halkımıza karşı olan sorumluluğumuzu yerine getirmektir.

30 Yılı aşkın süredir; Dededen babaya, anneanneden anneye, babadan ve anneden toruna, kuşaklar boyunca bizleri tercih eden, referans gösteren; Sürücü eğitimi konusunda bizleri marka haline getiren Soma halkına çok teşekkür ederiz.

ÖZEL SOMA FEN SÜRÜCÜ KURSU.2139 Kursiyer
35 Yıllık Tecrübe
12 Usta Öğretici
100% Başarı
Kurs Taksidinizi Kredi Kartı ile Hemen Ödemek İster misiniz ?